Gemonogrammeerd J.D. (?), navolger van David Teniers II (1610-1690): Vrolijke boeren bij een herberg, olie op koper, 19de eeuw

255

Work: 31,5 x 24,7 cm

Frame: 44,7 x 38 cm

The monogram visible in the left bottom corner.