J. Filmont (tweede kwart 20ste eeuw): Een spelende kat en een groep met herten in polychroom gedecoreerd porselein, Goldscheider, 20ste eeuw

770

H 26,8 - L 30,5 cm (the cat)

H 28 - L 28,5 cm (the deer)

The cat signed 'Filmont Caen' and the 'deer' group marked 'Goldscheider Wien Made in Austria'.