Twee diverse Chinese famille rose vazen en een Nanking craquelé blauw-witte vaas met kraanvogels in een landschap, 19de eeuw

185

H 60,5 - 44,5 cm (the tallest and the smallest vase)

Hamerprijs incl. commissie: € 1.211,25