Een Chinese cloisonné kom en een jardinière met vergulde monturen, 19de eeuw

656

H 32,5 - L 48 cm (the bowl)

H 26 - L 39,5 - D 30,5 cm (the jardinière)

Hamerprijs incl. commissie: € 1.275