Een paar grote faux-malachiet vazen met verguld bronzen monturen op bijhorende verguld houten sokkels met marmeren bovenblad, 20ste eeuw

1022

H 187,5 - 135 cm (with and without base)

Hamerprijs incl. commissie: € 2.550