Een Engels neogotisch polychroom gedecoreerd aardewerken wijwatervat in Palissy-stijl, vermoedelijk Minton, 19de eeuw

779

H 38,5 cm

Possibly Ecole de Fontainebleau.

Hamerprijs incl. commissie: € 229,50