Gemonogrammeerd C.N. (?), in de stijl van Amadeo Modigliani (1884-1920): Hoofd van een dame, gepatineerd terracotta, gedateerd (19)84

372

H 46,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 178,50