Acht ingelijste gravures met olielampen uit 'L'antiquité expliquée et représentée en figures' van Bernard de Montfaucon, 18de eeuw

957

Work: ca.: 33,2 x 20,5 cm

Frame: 54,5 x 39,5 cm