Een paar wortelnootgefineerde Biedermeier-stijl wandconsoles met inlegwerk en marmeren bovenblad, 19de/20ste eeuw

1044

H 83,5 - L 103 - D 44 cm

H 84,5 - L 89,5 - D 47 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 1.275