Europese school, onleesbaar gesigneerd: Een gezelschap tijdens de rust, olie op paneel, 19de eeuw

1079

Work: 37,5 x 28,7 cm

Frame: 48 x 40,3 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 204