A. Ricio (19de/20ste eeuw): Een paar lampen in de vorm van vrouwelijke toortsdragers, gepatineerd en verguld brons op een vert de mer marmeren voet

883

H 64,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 561