Een Antwerpse 'Plantijn' huwelijkskist in met verguld en gestempeld reliëfleder bekleed hout, eerste derde 17de eeuw

1137

H 13,5 - L 19,5 - D 12,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 2.167,50