Vier diverse Chinese qianjiang cai en Nanking craquelé famille rose vazen en een qianjiang cai dekselpot, 19de/20ste eeuw

409

H 58 - 35,5 cm (the tallesr and the smallest vase)

H 27,5 cm (the jar)

Hamerprijs incl. commissie: € 433,50