Een opdienschotel bestaande uit twee Chinese Kanton famille rose borden met paleisscènes en vergulde monturen, 19de eeuw

92

H 24,3 cm (the total height)

Dia.: 22,5 cm (the plates incl. the mounts)

Hamerprijs incl. commissie: € 1.275