Louis Dage (1885-1963) en Eugène Val (1880-1940): Een polychroom geglazuurde art-nouveaukom met vergulde monturen in reliëf, eerste helft 20ste eeuw

1308

H 16,5 cm - Dia.: 30,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 331,50