Een Chinees houten vierslags kamerscherm ingelegd met diverse half-edelstenen met bloemenvazen en antiquiteiten, 20ste eeuw

153

183,5 x 45,5 cm (each panel)

Hamerprijs incl. commissie: € 280,50