Een figuur van een sultan met een bewegend hoofd en handen in polychroom gedecoreerd porselein, vermoedelijk Duitsland, 20ste eeuw

221

H 17,5 cm

The base inscribed with the numbers '1009' and '39'.

Hamerprijs incl. commissie: € 637,50