Willem Geets (1838-1919): Portret van een elegante dame in een luxueus interieur, olie op doek, gedateerd 1880

1090

Work: 155,5 x 100 cm

Frame: 167 x 111 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 3.825,00