Een Chinese Nanking craquelé famille verte vaas met een strijdscène en twee Kanton famille rose vazen met paleisscènes, 19de eeuw

61

H 46,6 cm (the Nanking vase)

H 35,6 - 32,6 cm (the two Canton vases)

Hamerprijs incl. commissie: € 637,50