Een Perzisch Isfahan tapijt met muzikanten in een landschap, wol en zijde op katoen, gemerkt, 20ste eeuw

805

158 x 106,5 cm

The rug marked 'Iran Javad'.

Hamerprijs incl. commissie: € 701,25