Een royaal tafelmiddenstuk bestaande uit een kristallen siercoupe gedragen door de drie gratiën in verguld brons, 20ste eeuw

894

H 47,3 cm - Dia.: 39,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 1.530