Een paar Duitse polychrome en vergulde Meissen borden met floraal decor en een vaas met handvatten in de vorm van slangen, 20ste eeuw

1299

H 27,8 cm (the vase)

Dia.: 31 cm (the plates)

Hamerprijs incl. commissie: € 828,75