Een verguld bronzen sculptuur van een antiloop op een rots met inlegwerk, Mouawad merk, Dubai, Verenigde Arabische Emiraten, 20ste eeuw

790

H 18,8 - L 19,5 - D 17 cm

Provenance:

- Private collection, Antwerp (received as a diplomatic gift).