Franse school, gemonogrammeerd L.B. (of I.B.): Portretminiatuur van een man, waterverf en gouache op papier in een schildpad omlijsting, gedat. 1831

898

Work: Dia.: 6,5 cm

Frame: 11 x 9,8 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 204