Twee orthodoxe iconen, 'Moeder Gods van Smolensk' met verguld en verzilverd koperen rizza of oklad en 'Moeder Gods van het Teken', 19de eeuw

1259

37 x 31,5 cm

35 x 30 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 701,25