Een klein Frans damesbureau in marqueterie met verguld bronzen monturen en zijden achterwand in neoclassicistische stijl, 18de/19de eeuw

527

H 76 - L 48,5 - 34,5 cm

One of the drawers possibly with an illegible monogram.

Geschat: € 200 - € 400