Een Franse verguld bronzen Lodewijk XVI-stijl cartelklok met een mascaron en floraal decor, Collin à Paris, 19de eeuw

722

H 60 cm

The dial marked 'Collin S(uccesseur) de Wagner 118, Rue Montmartre Paris'.

The work inscribed with the number '4315'.

Geschat: € 500 - € 1000