Belgische school, gemonogrammeerd (mogelijk H.L. voor Henri Leys, 1815-1869): Schapen en geiten in een landschap, potlood op papier, gedateerd (18)44

992

Work: 21,5 x 12 cm
Frame: 44,5 x 35 cm

Geschat: € 100 - € 200