Een fijne Franse verguld bronzen mantelklok bekroond met een schrijvende edeldame, 19de eeuw

727

H 45,5 - L 35 - D 13 cm

The dial marked 'Demeure Hr de la Maison du Roi à Bruxelles'.

The work marked 'Médaille d'Or Pons 1827'.

Geschat: € 500 - € 1000