Een neogotische verguld zilveren kelk met cabochons met bijhorende pateen, 925/000, 20ste eeuw

564

H 17 - Dia.: 10,5 cm (the chalice)

Dia.: 14 cm (the paten)

Weight: 745 g (chalice and paten)

Geschat: € 600 - € 1200