Belgische school: Portret van Philippe de Juminée (Jumnée) op 59-jarige leeftijd, olie op doek, gedateerd 1738, 19de/20ste eeuw

990

Work: 79,5 x 63,5 cm
Frame: 93 x 76,5 cm

Geschat: € 150 - € 250