Onleesbaar gesigneerd, Duitse of Oostenrijkse school: Portret van een dame op 27-jarige leeftijd met een tulp in de hand, olie op doek, gedateerd 1790

999

Work: 37 x 29 cm
Frame: 50,5 x 42,5 cm

Geschat: € 250 - € 500