H. Luyckx (19de eeuw): 'Réunion des XVIII', gemengde techniek op papier, gedateerd 1856

909

Work: 74 x 55 cm

Frame: 77,5 x 59 cm

Most probably Henry Luyckx.

Geschat: € 100 - € 200