Vier Duitse polychroom en verguld gedecoreerd porseleinen driedelige serviessets, w.o. Ambrosius Lamm, 19de/20ste eeuw

390

Dia.: 20 cm (the largest plate)
Dia.: 14,5 cm (the largest saucer)
H 5,5 - L 12,5 cm (the cup on the left side)

Geschat: € 800 - € 1200