Vier Sèvres-stijl dekseldozen en een kom in verguld bronzen montuur, 20ste eeuw

375

H 18,5 - L 28 cm (the bronze-mounted bowl)
H 5 - L 8,5 cm (the smallest box)

Geschat: € 500 - € 1000