Maria Andries (19de eeuw): Een gelobde sepia porseleinen schotel met het monogram van Willem Geets ter gelegenh. van zijn 62ste verjaardag, ged. 1890

389

40 x 31,5 cm
It concerns a birthday gift from four female students to their teacher: 'Les élèves reconnaissanc... à leur Cher Maître, à l'occassion de son anniversaire. Lillie West, Eugénie Huysmans, Marie Andres, Maria Frans. 20-1-1890'.

Geschat: € 100 - € 200