William Henry Nutter (1821-1872): Geanimeerd zicht op de Grote Markt van Brugge met Belfort, aquarel en potlood op papier, gedateerd 1870

805

Work: 48 x 35 cm
Frame: 72 x 57 cm

Provenance:
- Ex-collection Appleby Bros. Ltd., London.
- Ex-collection St. Helier Galleries Ltd., London.
- A Belgian collection.
- Christie's, London, Nov. 29, 2006, lot 1247. (link)

Geschat: € 400 - € 800