Highlight vorige veiling

Een Chinees porseleinen vaas in faux-bronze met goudspatten decor, Qianlong merk, 19de/20ste eeuw

€ 23.587,50

Highlight vorige veiling

Alexander Adriaenssen (1587-1661): Stilleven met vissen, olie op paneel, gedateerd 1646

€ 8.925

Highlight vorige veiling

Marcus De Vos (1635-1697): Een imposant Vlaams wandtapijt met ruiters bij de hoefsmid, Brussel, 17de eeuw

€ 30.600,00

Volgende veilingen

Ons adres: Steenweg 144/A, 9810 Nazareth, België

Belangrijk bericht: Het veilinghuis is gesloten op dinsdag 26 en woensdag 27 mei.

Inbrengen is mogelijk op maandag (10-18u), op woensdag (13-17u30) en op vrijdag (9-13u) of na afspraak.

Voorafgaand aan uw bezoek is het aan te raden foto's van de betreffende zaken te e-mailen naar info@coronariauctions.com.

Coronari Auctions is het veilinghuis in Gent en Oost-Vlaanderen met de grootste online aanwezigheid. Ons internationaal publiek is steeds op zoek naar bijzondere Europese en Aziatische kunst en antiek. We zijn gespecialiseerd in bv. Chinees porselein (zoals Chinese vazen en borden), schilderijen, tekeningen en grafiek van oude, moderne en hedendaagse meesters, sculpturen, juwelen, zilver, horloges, wijn, boeken, decoratie, naturalia, tapijten, alsook complete inboedels en collecties.