Highlight vorige veiling

Mon van Genechten (Geel, 1903-1974), inkt en kleur op papier: Een scène met Chinese katholieken, Peking, 1939

€ 10.200

Highlight vorige veiling

Een Japanse blauw-witte Arita vaas met pauwen, Edo, 17de/18de eeuw

€ 4.080,00

Highlight vorige veiling

Een Chinese famille rose theepot met deksel met een fazant, Yongzheng

€ 3.315,00

Highlight vorige veiling

James Ensor (1860-1949): 'De hoofdzonden beheerst door de dood', ingekleurde ets, [1904]

€ 7.650,00

Volgende veilingen

Ons adres: Steenweg 144/A, 9810 Nazareth, België

Inbrengen is mogelijk op maandag (10-18u), op woensdag (13-19u) en op vrijdag (9-13u) of na afspraak.

Voorafgaand aan uw bezoek is het aan te raden foto's van de betreffende zaken te e-mailen naar info@coronariauctions.com.

Coronari Auctions is het veilinghuis in Gent en Oost-Vlaanderen met de grootste online aanwezigheid. Ons internationaal publiek is steeds op zoek naar bijzondere Europese en Aziatische kunst en antiek. We zijn gespecialiseerd in bv. Chinees porselein (zoals Chinese vazen en borden), schilderijen, tekeningen en grafiek van oude, moderne en hedendaagse meesters, sculpturen, juwelen, zilver, horloges, wijn, boeken, decoratie, naturalia, tapijten, alsook complete inboedels en collecties.