Highlight vorige veiling

In de stijl van Giuseppe Arcimboldo (1527-1593): Een figuur in schelpen en koraal op geëboniseerd houten voet met zilveren schelp, mog. 17de/18de eeuw

€ 71.400

Highlight vorige veiling

Jan van Kessel (1626-1679): Exotische vogels in een oosters landschap, olie op koper

€ 35.700

Highlight vorige veiling

Léon Spilliaert (1881-1946): Bloemstilleven, gouache, gedateerd 1922

€ 25.500

Highlight vorige veiling

Een grote Chinese blauw-witte jardinière met een draak en een feniks tussen bloesemtakken, 19de eeuw

€ 19.125

Ons adres: Steenweg 144/A, 9810 Nazareth, België

Inbrengen is mogelijk op maandag (10-18u), op woensdag (13-18u) en op vrijdag (9-13u) of na afspraak.

Voorafgaand aan uw bezoek is het aan te raden foto's van de betreffende zaken te e-mailen naar info@coronariauctions.com.

Coronari Auctions is het veilinghuis in Gent en Oost-Vlaanderen met de grootste online aanwezigheid. Ons internationaal publiek is steeds op zoek naar bijzondere Europese en Aziatische kunst en antiek. We zijn gespecialiseerd in bv. Chinees porselein (zoals Chinese vazen en borden), schilderijen, tekeningen en grafiek van oude, moderne en hedendaagse meesters, sculpturen, juwelen, zilver, horloges, wijn, boeken, decoratie, naturalia, tapijten, iconen, alsook complete inboedels en collecties.

Join our team! Become our newest all-round colleague!