Een Japanse Imari kom met feniksen tussen bloesemtakken en verguld bronzen monturen, Meiji, 19de/20ste eeuw

91

H 27,2 - L 40,5 cm

Geschat: € 250 - € 500
3 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 280,00