Een uitgebreide en diverse collectie drinkglazen, diverse herkomst, 20ste eeuw

1322

H 23,2 - 4,6 cm (the tallest and the smallest drinking glass)

Hamerprijs incl. commissie: € 12,75
1 bod
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 10,00