Een uitgebreide en gevarieerde collectie dieren in polychroom gedecoreerd terracotta en hout, diverse herkomst, 20ste eeuw

1323

H 10 - 1,5 cm (the tallest and the smallest item)

A.o. Uruguay, Mexico, Scotland, UK (Tremar), etc.

Hamerprijs incl. commissie: € 12,75
1 bod
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 10,00