Een Franse houten bureau plat in Lodewijk XV-stijl met verguld bronzen monturen en een lederen blad, 19de/20ste eeuw

1262

H 77 - L 140 - D 73,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 178,50
1 bod
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 140,00