Een houten tafel en vier stoelen ingelegd met parelmoer met vogels tussen bloesemtakken, druivenranken en vleermuizen, China of Vietnam, 20ste eeuw

215

H 76,5 cm - Dia.: 91 cm (the table)

H 45 cm (the chairs)