Drie Chinese Nanking craquelé famille rose vazen en een paar gemberpotten met strijdscènes, 19de/20ste eeuw

43

H 25,2 - 16,3 cm (the tallest and the smallest vase)

H 25,3 cm (the ginger jars)

Hamerprijs incl. commissie: € 382,50