Een Franse Lodewijk XV-stijl nachttafel met marmeren blad en verguld bronzen monturen en een Lodewijk XVI-stijl vitrine, 19de/20ste eeuw

536

H 98,7 - L 74,7 - D 29 cm (the display cabinet)

H 75,5 - L 54,3 - 31,4 cm (the bedside table)

Hamerprijs incl. commissie: € 229,50