Een Chinese blauw-witte rouleau vaas met vogels tussen bloesemtakken en een famille rose Nanking craquelé vaas met strijders, 19de eeuw

641

H 44,7 - 39,7 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 510,00