Een paar Franse monochrome turquoise Sèvres vazen met verguld bronzen montuur en een gepatineerd bronzen Grand Tour figuur van Zeus, 19de eeuw

914

H 19,1 cm (the vases)

H 28,2 cm (the figure)

Hamerprijs incl. commissie: € 459,00