Een Franse verguld bronzen en marmeren pendule met een elegante dame, 19de eeuw

1180

H 57,3 - L 41,3 cm

The work signed 'Denière à Paris' and 'Cailleaux' and inscribed with the number '291'.

Hamerprijs incl. commissie: € 637,50