Een groep met een pianoconcert in polychroom gedecoreerd Saksisch porselein, 'Ein Abend bei Schubert', Sitzendorf merk, 20ste eeuw

382

H 26 - L 57 - D 28,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 637,50