Een driedelige Franse Limoges schouwgarnituur met blauwe fondkleur, verguld decor, pastorale scenes en bronzen monturen, 20ste eeuw

377

H 59,1 cm (the vases)

H 40,3 - L 39,5 cm (the centrepiece)

Hamerprijs incl. commissie: € 331,50